Керівництво

СКЛЯРОВ Віталій Олексійович – Начальник управління 

Народився 23 березня 1980 року в с. Лиман,  Зміївського району, Харківської області. Повна вища освіта, закінчив навчання в Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва, в 2008р. за спеціальністю «Лісове господарство» та у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в 2020 році за спеіальністю “Управління та адміністрування”. Батько сина та доньки.

Розпочав свою трудову діяльність в лісовому господарстві після закінчення навчання в Чугуєво-Бабчанському лісному технікумі з 2000 року робітником на лісокультурних роботах Задонецького лісництва Зміївського держлісгоспу. В період з 2000 по 2009 роки працював на посадах лісоруба Задонецького лісництва, інженера охорони і захисту лісу, лісничого Таранівського лісництва державного підприємства «Зміївське лісове господарство». В липні 2013 року призначений директором ДП “Зміївське лісове господарство” де і пропрацював до 2020 року. У червні 2020 року призначений начальником управління.

Перший заступник начальника управління – вакансія

ТИМОЧКО Ігор Ярославович –  Заступник начальника управління (головний інженер)

Народився 14 липня 1972 року в с. Кальна,  Долинського району, Івано-Франківської області. Повна вища освіта, закінчив навчання в Українському державному лісотехнічному університеті, в 1995р. за спеціальністю «Лісове та садово-паркове господарство» та Львівський національний університет імені Івана Франка, в 2009р. за спеціальністю “Правознавство”. Кандидат сільськогосподарських наук. Батько двох доньок.

В період з 1989 по 1995 роки працював у Вигодському лісокомбінаті робітником, лісником та виконуючим обов’язки помічника лісничого. З 1995 по 2014 роки пройшов трудовий шлях від помічника лісничого до директора Вигодського держлісгоспу. Деякий час працював директором ТзОВ “Карпатевродор”. З 2015 по 2018 роки працював помічником-консультантом народного депутата України. У червні 2018 року призначений заступником начальника управління.