Видача посвідчень мисливця

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує:

  1. Відповідно до ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» документами на право полювання (для громадян України) є:

– посвідчення мисливця;

– щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

– дозволи на право добування мисливських тварин, використання вогнепальної мисливської зброї, собак мисливських порід, ловчих звірів і птахів які мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

  1. Відповідно до ст. 12 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»,- «право на полювання мають громадяни України, які досягли 18-річного віку і отримали у встановленому порядку документи на право полювання».

 

Громадяни України, що проживають на території міста Харкова та Харківської області і виявили бажання отримати посвідчення мисливця і щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, повинні подати до центру надання адміністративних послуг (61010, м.Харків, вул. Гімназійнана набережна, 26 – приміщення Єдиного дозвільного центру) заяву з анкетою встановленого зразка додавши 2 фотокартки 3х4, ксерокопію паспорта, ксерокопію ідентифікаційного коду.

 

Після подачі документів, у встановлений день, скласти іспит в приміщенні обласного управління лісового та мисливського господарства (61024, м.Харків, вул. Пушкінська, 86 корпус 2).

Встановлені  дні  прийому  іспитів за попереднім записом:

      понеділок  з  13-00  до  16-00;

      вівторок  з  09-00  до  16-00;                          Контактний телефон 716-05-78.

      п’ятниця  з  09-00  до  15-00.                

За результатами іспитів громадяни отримують посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання в центрі надання адміністративних послуг у встановлені дні.

 

Вартість документів визначена наказом Держкомлісгоспу України від 24.11.2005р. № 492, зареєстрованого Міністерством юстиції України 12.12.2005р. №1488/11786 і становить за:

  1. видачу посвідчення мисливця 50.00 грн
  2. видачу щорічної контрольної картки

обліку добутої дичини і порушень правил полювання           10.00 грн

  1. дублікат посвідчення мисливця 100.00 грн
  2. дублікат щорічної контрольної картки

обліку добутої дичини і порушень правил полювання           30.00 грн

Заява для отримання посвідчення мисливця

Заява на дублікат посвідчення

Перелік екзаменаційних питань по мисливству