![](https://kharkivlis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/img_20210925_104556-225x300.jpg)
Охорона державного мисливського фонду,
контроль за дотриманням правил полювання.
Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства із залученням працівників державних підприємств лісового господарства та користувачів мисливських угідь організовано і проводяться рейди по охороні державного мисливського фонду, контролю за організацією і проведенням полюванням в мисливських угіддях Харківській області.
Станом на 01.10.2021 року проведено 379 рейдів, складено 50 протоколів на порушників мисливського законодавства, до державного бюджету області стягнено 9010 грн.
Залишити відповідь