This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)
…or something like this:
The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

У Харкові стартував проект “Greening of the Planet“

Головою Харківської ОДА Айною Тимчук, головою Харківської обласної ради Артуром Товмасяном, депутатом Верховної Ради Марією Мезенцевою, ініціаторкою проєкту “Озеленення планети “ Ганною Крисюк , начальником Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталієм Скляровим було висаджено туї Glauka Globosa.
Дані саджанці, у вигляді кульок, символізують зелену планету!

Міжнародний день лісів!

У 2021 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом „Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту”. Громадська Акція триватиме до 17 квітня, до дня Довкілля, який щороку проводиться в Україні в третю суботу квітня.

Міжнародний день лісів був започаткований в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, на яких було обговорено важливість вміння цінувати значення власних лісових ресурсів. Так і зародилася ідея проголошення Всесвітнього дня лісів 21 березня, яка одразу була підтримана Продовольчою та сільськогосподарською  організацією ООН (ФАО).  Завданням якого є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем та основні заходи для їх відновлення та захисту.

Метою Акції є покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, підвищення іміджу професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Державними лісогосподарськими підприємствами Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства було проведено ряд заходів, а саме: Лекції „Ліс – важлива складова в житті людини, „Людина та ліс”, „Вплив лісів на наше життя”, виготовлення та розвішування годівниць для птахів, огляди тепличних комплексів на базі лісництв, благоустрій та озеленення територій населених пунктів, за участі учнівської молоді та місцевих жителів.

Без реформування лісової галузі неможливо забезпечити розвиток лісогосподарських підприємств.

Питання реформування лісової галузі вже давно назріло та обговорюється не лише фахівцями в органах влади але й громадськістю. В засобах масової інформації неодноразово з’являлися пропозиції щодо реформування лісової галузі. Тому якщо лісівники самі не запропонують свою модель реформування лісової галузі, за них це зроблять інші фахівці. Наразі проходять реформи майже в усіх сферах держави, проведено укрупнення місцевих рад, районів, проводиться реформа в органах влади.
Лісгоспи Харківської області створені більше 80 років тому назад. З тих пір відбулися значні зміни в технічному оснащення, засобах зв’язку, комп’ютеризації та автоматизації тощо, що дає змогу приймати більш ефективні управлінські рішення. Зокрема, введено електронний облік деревини, автоматизовано бухгалтерський облік, більшість документації створюється автоматично, зросла швидкість отримання інформації.
В сьогоднішніх умовах ринкової економіки, за відсутності бюджетного фінансування лісгоспів, значному податковому навантаженні та жорстких обмеженнях природоохоронного законодавства, необхідна максимальна економічна ефективність лісгоспів.
Одним з рішень для підвищення загальної ефективності лісового господарства області є укрупнення державних лісогосподарських підприємств, що дасть змогу зменшити витрати на адміністрування, зменшить обсяг документації, підвищить ефективність управління, що в підсумку підвищить продуктивність праці та збільшить прибуток підприємств галузі.
На сьогодні в області діють 9 державних лісогосподарських підприємств, що координуються Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.
На основі аналізу інформації про площу та розміщення земель лісгоспів, їх економічні показники, обсяги заготівлі, розрахункові лісосіки, обсяг реалізації та інше, буде прийнято найбільш доцільну модель об’єднання підприємств.
Начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства
Віталій Скляров

Відновлення багаторічного насадження у ДП “Чугуєво – Бабчанський лісгосп”

Державним підприємством “Чугуєво-Бабчанське лісове господарство” за сприянням директора ТОВ “Харківська фруктова компанія” Сергія Лебедєва, кандидата сільськогосподарських наук доцента кафедри “Плодоовочівництва та зберігання” ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Віталія Леуса, директора Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу Романа Хворостяного та студентів, на території Кочетоцького лісництва № 2 розпочато роботу з відновлення багаторічного насадження (фруктовий сад), метою якого є вирощування екологічно чистих фруктів для власних потреб та отримання прибутку.
Пресслужба ХОУЛМГ.

До уваги мисливців!!!

УВАГА!!!

Починаючи з 01.01.2021 року будуть діяти нові рахунки:

За новою інформацією по новим рахункам слідкуйте на сайті!

Сьогодні начальником Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталієм Скляровим був представлений колективу Національного природного парку “Гомільшанські ліси” новий керівник – Зеленько Максим Олегович.

Зеленько М.О., 1979 року народження, закінчив навчання у Харківському державному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди, на даний час навчається у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за спеціальністю “Екологія”. Пройшов службу в лавах Української Армії, займався підприємницькою діяльністю.
“Досвід та особисті якості Максима Олеговича допоможуть розвитку природного парку, активізують рекреаційну та наукову діяльність” – так зазначив начальник управління Віталій Скляров.