This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)
…or something like this:
The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

Відновлення багаторічного насадження у ДП “Чугуєво – Бабчанський лісгосп”

Державним підприємством “Чугуєво-Бабчанське лісове господарство” за сприянням директора ТОВ “Харківська фруктова компанія” Сергія Лебедєва, кандидата сільськогосподарських наук доцента кафедри “Плодоовочівництва та зберігання” ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Віталія Леуса, директора Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу Романа Хворостяного та студентів, на території Кочетоцького лісництва № 2 розпочато роботу з відновлення багаторічного насадження (фруктовий сад), метою якого є вирощування екологічно чистих фруктів для власних потреб та отримання прибутку.
Пресслужба ХОУЛМГ.

До уваги мисливців!!!

УВАГА!!!

Починаючи з 01.01.2021 року будуть діяти нові рахунки:

За новою інформацією по новим рахункам слідкуйте на сайті!

Сьогодні начальником Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталієм Скляровим був представлений колективу Національного природного парку “Гомільшанські ліси” новий керівник – Зеленько Максим Олегович.

Зеленько М.О., 1979 року народження, закінчив навчання у Харківському державному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди, на даний час навчається у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за спеціальністю “Екологія”. Пройшов службу в лавах Української Армії, займався підприємницькою діяльністю.
“Досвід та особисті якості Максима Олеговича допоможуть розвитку природного парку, активізують рекреаційну та наукову діяльність” – так зазначив начальник управління Віталій Скляров.

На Харківщині пройшла загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку»

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства та підпорядковані лісогосподарські підприємства долучилися до ініційованої Держлісагентством України акції «Нагодуй птахів взимку». Протягом двох тижнів лісівники разом з учнями шкільних лісництв майстрували пташині годівнички.
Як зазначив начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Скляров: « Треба вчити підростаюче покоління піклуватися про братів менших, а відтак і дбати про навколишнє середовище – це відповідальність кожного, до якої професії ти б не належав».
Пташині їдальні лісівниками Харківщини разом з учнями та представниками місцевої влади розвішані на території нашої області – на подвір’ях шкіл та садочків, біля адмінбудівель, в парках та скверах.
Прес-служба Харківського ОУЛМГ

Балаклійські лісівники встановлять нову протипожежну систему!

04 грудня 2020 року на сесії Балаклійської районної ради Харківської області прийнято рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами) (203012000000) за № 1071-VII, на якому згідно Програми «Ліси Балаклійського району на період 2016-2020 роки» було виділено з місцевого бюджету кошти у розмірі 300 тис. грн.  на придбання телесистеми раннього виявлення лісових пожеж ВПК-1600.

За допомогою місцевої влади, яка розуміє важливість збереження та захисту лісів, лісівники встановлять  протипожежну телесистему, яка сприятеме оперативному виявленю лісових пожеж на Балаклійщині.

Дякуємо за допомогу!

Інформація щодо ведення новорічної компанії 2020 року.

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства в рамках новорічної компанії запровадило ряд заходів щодо охорони лісових насаджень від незаконих порубів на новорічні ялинки.

Державними лісогосподарськими підприємствами забезпечується виконання профілактичних заходів, в т.ч. ведеться спільна рейдова робота, яка погоджена з органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування та територіальними органами поліції.

Згідно зі статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, лісопорушники сплачують штраф за незакону рубку хвойних дерев у розмірі від тридцяти до шістидесяти неоподаткованих мінімумів доходів громодян (510-1020 грн), а посадові особи від ста п’ятидесяти до трьохста  неоподаткованих мінімумів (2550-5100 грн). Для громадян та посадових осіб, які протягом року здійснили повторно випадок незаконної рубки, адміністративні штрафи становлять  1020-1530 грн і 10200-15300 грн відповідно.

У разі, якщо лісопорушниками заподіяно істотну шкоду або спричинено тяжкі наслідки, відповідальність передбачена ст. 246 Кримінального кодексу України “Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу”.