This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)
…or something like this:
The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

Лісівники Харківщини продовжують висаджувати ліс попри тяжкі воєнні умови.

Лісівники Харківщини продовжують висаджувати ліс, в межах програми Президента “Зелена країна”, попри тяжкі воєнні умови. Станом на сьогодні відновлено ліс на площі 81,7 га, проведено доповнення на площі 154,8 га.
Від початку лісокультурної кампанії висаджено 617,0 тис.шт сіянців головних лісоутворюючих порід.

УВАГА!!!

                                                                                                     УВАГА!!!                                                       

                                                                      Шановні Харків’яни та мешканцi обасті!

 

У зв`язку з початком пожежонебезпечного періоду   заборонено   заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети та виконання заходів пов’язаних з безпекою і обороною.

При встановленні 5-го класу пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди забороняється відвідування населенням хвойних насаджень.

Наразі з метою мінімізації ризиків для населення, ураховуючи, що в лісах області є заміновані території, вирішується питання про введення тимчасової заборони відвідування лісів населенням протягом періоду воєнного стану.

ПОСТАНОВА від 28 лютого 2022 р. №165 Київ Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб

                                                                           КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
                                                                                             ПОСТАНОВА
                                                                              від 28 лютого 2022 р. № 165
                                                                                                        Київ
                            Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб

Відповідно до статті 64 Конституції України, статей 121, 20 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Зупинити строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.

2. Поновити зупинені строки у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території України.

        Прем’єр-міністр України             Д. ШМИГАЛЬ

Гуманітарна допомога від Благодійного Фонду «Save Ukrainian Liberty Lands»!

За сприяння Благодійного Фонду «Save Ukrainian Liberty Lands» надана гуманітарна допомога лісівникам Чугуївщини. В наслідок бойових дій був пошкоджений міст до селища Кочеток та практично відрізане транспортне сполучення з мешканцями цього населеного пункту. Завдяки допомозі Благодійного фонду лісівники, що потрапили на «відрізану» сторону, змогли отримати м’ясну продукцію в такий тяжкий для країни час. Близько 50 лісівників вдячні Благодійному Фонду «Save Ukrainian Liberty Lands» за надану допомогу!

На даний час критична ситуація в Ізюмському та Балаклійському напрямку, де перебувають більше 300 лісівників. Ми маємо надію, що за допомогою Благодійного фонду та за сприянням представників ЗСУ та Національної гвардії зможемо доставити гуманітарну допомогу в ці райони.

Лісівники Харківщини

Підприємства Держлісагентства сплатили майже 9 мільярдів податків у бюджет за 2021 рік

Уцьому році лісівники досягли кращих показників галузі за 30 років. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

«У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд грн податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році», – підкреслив Юрій Болоховець.

Виручка від реалізації продукції склала 22,7 млрд грн. Це на 157% більше, ніж у 2020 році.

Чистий прибуток підприємств склав 921,5 млн грн. Це на 461% більше, ніж у попередній рік. Крім того, влітку 2021 року Уряд зменшив відсоток відрахування до бюджету частини чистого прибутку з 80% до 50%. Це дозволяє закуповувати більше протипожежної техніки з обладнанням та систем спостереження для запобігання виникнення лісових пожеж. Також підприємства зможуть збільшити обсяги вирощування посадкового матеріалу для висадки 1 мільярду дерев в рамках програми Президента «Зелена країна».

Капітальні інвестиції склали 1181,2 млн грн. Це на 346% більше, ніж у 2020 році. Лісгоспи отримали близько 100 одиниць нової техніки для охорони лісу від пожеж і браконьєрів.

Середньомісячна заробітна плата, у порівнянні з 2020 роком, зросла на 163% і склала 17 445 грн.

Крім того, площі лісових пожеж зменшилися у 256 разів. Такі показники вдалося досягти завдяки новітнім космічним системам оповіщення, оновленню матеріально-технічної бази, протипожежним навчанням лісівників та сприятливим погодним умовам.

Коефіцієнт відновлення лісу – 1,1. Співвідношення зрубаного і посадженого лісу найвище за 5 років.

У 2021 році лісівники висаджено близько 240 млн деревних рослин. У тому числі, у рамках програми Президента «Зелена країна» – 59 млн сіянців. У 2022 році запланована висадка близько 300 мільйонів деревних рослин. Відслідкувати хід реалізації програми, а також взяти в ній участь можна на сайті https://zelenakraina.gov.ua/.