01.08.2021 начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Дмитренко з робочою поїздкою відвідав Куп’янський лісгосп.

У першу чергу були оглянуті та проаналізовані ділянки, на яких у 2020 році пройшла масштабна пожежа, що знищила 385 га лісу на території Дворічанського лісництва. Після огляду згарища начальником Управління внесені корективи до плану заходів по залісненню даної території та наголошено керівництву лісгоспу про те, що усунення наслідків та створення нового лісу є першочерговим питанням.
В ході поїздки були проінспектовані всі лісництва Куп’янського лісгоспу з питання готовності до запобігання лісовим пожежам: були перевірені пожежні автомобілі, вежі, особовий склад та інфраструктура. В ході перевірки було вказано на допущені недоліки, надані відповідні розпорядження щодо їх усунення.
З метою виконання Указу Президента України №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» начальником Управління були оглянуті ділянки з лісовими культурами, теплиці, розсадники. Керівництву лісгоспу надані розпорядження щодо планування збільшення площ нових лісів в рамках «Масштабного залісення України».