День Довкілля на Харківщині!

Сьогодні (15 квітня 2023 року) День довкілля — національне екологічне свято, яке відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1998 року згідно указу Президента України №855/98 «Про День довкілля». Головною метою свята є підвищення рівня свідомості людей в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню та примноженню – завдання кожного українця.

Напередодні свята, на виконання доручення Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця, під керівництвом  начальника Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства (далі – Управління) Олександра Лисенка та директора Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу Валерія Солодовника, спільно з працівниками Управління, за участі директора Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної військової адміністрації Андрія Нерети, начальника Чугуївської військової районної адміністрації Сергія Лободенка, заступника начальника Чугуївської районної військової адміністрації Олександра Апостола, голови Харківського обкому профспілки працівників лісового господарства Бориса Білоуса було висаджено саджанці деревних і чагарникових порід у дендропарку навчального закладу.

Нагадаємо, що влітку 2022 року російські окупанти завдали ракетних ударів по коледжу, частково було зруйнувано триповерхову адміністративну будівлю. Попри тяжкий стан справ з відновленням навчального комплексу, керівництво коледжу не втрачає надій на те, що  спільно його з працівниками та лісівниками регіону, за підтримки Держлісагентства, альма-матер фахівців лісової галузі на північному сході країни буде відбудовано.

Вцілому, цього року (до 14.04.2023) лісівниками Полтавської та Харківської областей (зони діяльності Управління) внесено вагомий вклад у відновлення довкілля шляхом відтворення лісів у рамках виконання Указу Президента України від 07.06.2021 №228 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів»,  створено лісових культур на загальній площі 702 га, висаджено 3,7 млн. сіянців головних лісоутворюючих порід та проведено доповнення лісових культур на площі  480 га з посадкою 0,6 млн. сіянців.