Міжнародний день лісів!

У 2021 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом „Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту”. Громадська Акція триватиме до 17 квітня, до дня Довкілля, який щороку проводиться в Україні в третю суботу квітня.

Міжнародний день лісів був започаткований в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, на яких було обговорено важливість вміння цінувати значення власних лісових ресурсів. Так і зародилася ідея проголошення Всесвітнього дня лісів 21 березня, яка одразу була підтримана Продовольчою та сільськогосподарською  організацією ООН (ФАО).  Завданням якого є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем та основні заходи для їх відновлення та захисту.

Метою Акції є покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, підвищення іміджу професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Державними лісогосподарськими підприємствами Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства було проведено ряд заходів, а саме: Лекції „Ліс – важлива складова в житті людини, „Людина та ліс”, „Вплив лісів на наше життя”, виготовлення та розвішування годівниць для птахів, огляди тепличних комплексів на базі лісництв, благоустрій та озеленення територій населених пунктів, за участі учнівської молоді та місцевих жителів.