Нарада у Харківській обласній військовій адміністрації стосовно самозалісених земель та земель придатних для лісорозведення

Нарада у Харківській обласній військовій адміністрації стосовно самозалісених земель та земель придатних для лісорозведення

         Начальник Північно-Східне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства (далі – Управління) Лисенко Олександр Григорович взяв участь у нараді під головуванням заступника голови Харківської обласної військової адміністрації Іванова Євгена Геннадійовича, стосовно забезпечення виконання Указу Президента України від 07.06.2021 №228/2021 в частині виявлення самозалісених та придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості. Нарада відбулася 19.06.2023 в Харківській обласній військовій адміністрації.

         Обговорювали питання активізації роботи, щодо виконання Указу Президента України від 07.06.2021 №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та рішення РНБО України «Про охорону, захист, використання та відтворення лісів України в особливий період», введеного в дію Указом Президента України від 29.09.2022 №675/2022.

         Абзацом 6  підпункту в) пункту 1 Рішення визначено, що з метою реалізації заходів із масштабного залісення України необхідно опрацювати питання щодо виділення органами державної влади та органами місцевого самоврядування придатних для залісення земель.

         Підпунктом 6 пункту 1 Рішення доручено, разом із місцевими органами виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування. Забезпечити безумовне виконання завдань. Визначених Указом президента України від 07.06.2021 №228/2021.

         Розглянули проблемні питання та хід виконання вищезазначених Указів лісогосподарськими підприємствами (філіями ДП «Ліси України») на території Харківської області в частині виявлення самозалісених та придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості.

         Наголосили на необхідність проведення додаткового обстеження земель (враховуючи безпекову ситуацію) для додаткового виявлення площ самозалісених земельних та придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної власності в рамках виконання зазначених Указів Президента України.

  Перший заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Микола ЛЮБЧИЧ