Обласне управління лісового та мисливського господарства очолив Віталій Скляров

Нового керівника представили 23 червня.

Вітаючи Віталія Склярова з призначенням, голова ХОДА Олексій Кучер зазначив, що на  сьогоднішній день Харківська область є одним з лідерів у боротьбі з незаконною вирубкою лісів.

«Наше завдання – повністю викорінити це негативне явище. І я сподіваюсь, що з новим керівництвом ми пришвидшимо цю боротьбу, структуруємо певні процеси і матимемо позитивну динаміку в цьому напрямку», – сказав Олексій Кучер.

Голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький, представляючи нового очільника обласного управління, підкреслив, що Харківська область – непростий регіон, де необхідно навести лад.

«Ми всі чекали на цю подію, тому що ми продовжуємо перезавантаження лісової галузі. Харківська область – непроста. Ми пам’ятаємо, як Президент відвідував область, пам’ятаємо ряд підприємств, людей, які масово вирубували ліси на території Харківщини. Керування таких директорів вражає масштабами незаконності, збитки у наслідок їхньої діяльності сягнули більше ніж 300 млн грн. Основне завдання, яке стоїть перед новим очільником, – налагодити ефективну роботу. Я впевнений, що він впорається, ми, безумовно, будемо підтримувати починання нового керівника, зокрема, що стосуються кадрового перезавантаження», – підкреслив  Андрій Заблоцький.

Віталій Скляров, у свою чергу, запевнив, що усвідомлє велику відповідальність за благополуччя лісової галузі Харківщини.

«Збільшення лісистості території України на 20 % є одним із завдань, поставлених Урядом. Тому у своїй роботі я буду дотримуватися саме таких пріоритетів. Серед основних завдань, які я ставлю перед собою, – заходи з відтворення лісів, підвищення їх продуктивності та якості», – сказав Віталій Скляров.