Продовжуємо роботу щодо отримання гуманітарної підтримки для лісового господарства регіону

                                                          Продовжуємо роботу щодо отримання гуманітарної підтримки

                                                                                      для лісового господарства регіону

  • 07 вересня 2023 року в Північно-Східному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства проведено зустріч з керівником неурядової громадської організації «Forest Release» Brian Roth.
  • У ході зустрічі обговорено проблемні питання, які пов’язані з відновленням роботи лісогосподарських підприємств на деокупованих територіях Харківської області.
  • У зв’язку з бойовими діями було заміновано 170,6 тис. га лісових насаджень, або 56,6% від загальної площі насаджень.
  • На сьогодні роботи з розмінування проведені на площі 1598 га, або 0,9% від потреби. Залишаються не розмінованими 169 тис. га лісових насаджень, з яких найбільша площа не розмінованих територій по ДП «Ізюмське лісове господарство» – 73,2 тис. га.
  • По ДП «Куп’янське лісове господарство» підлягає розмінуванню
    39,8 тис. га, по ДП «Вовчанське лісове господарство» – 27,3 тис. га, по філії «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство» ДП «Ліси України» – 21,6 тис. га та 7,1 тис. га по філії «Жовтневе лісове господарство» ДП «Ліси України».
  • Начальник Управління Олександр Лисенко акцентував увагу Brian Roth на масштабні збитки, нанесені діями російських окупантів, зокрема щодо знищення та розкрадання матеріальних ресурсів, протипожежної техніки та обладнання, а також підкреслив необхідність здійснення першочергових заходів щодо проведення розмінування територій, що підлягають лісовідновленню.
  • Під час наради було прийнято рішення про спільний виїзд для огляду найбільш постраждалих підприємств та визначення подальших кроків щодо реалізації гуманітарної підтримки з боку «Forest Release».