Проведення обліків мисливських тварин користувачами мисливських угідь Полтавської та Харківської області

За дорученням Держлісагентства України від 05.02.2024 №03-15/7230-22 станом на 12.02.2024 року завершено проведення обліків мисливських тварин користувачами мисливських угідь Полтавської і Харківської областей, здійснюється узагальнення отриманих даних для вивчення сучасного стану популяцій мисливських тварин та планування проведення різноманітних біотехнічних і експлуатаційних заходів протягом 2024 року.

Облікові роботи проводились з дотриманням заборон та обмежень, які встановлені на період дії правового режиму воєнного стану. При виборі методів обліків використовувались анкетно-опитовий метод, метод обліку за допомогою фото-відео пасток, облік на місцях підгодівлі та в місцях зимових скупчень тварин. 
Для об’єктивного відображення результатів обліку чисельності мисливських тварин залучались працівники Управління, державної лісової охорони, представники Держпродспоживслужби, Департаменту захисту довкілля та природокористування, екологічної інспекції та представники громадськості (за їх згодою).