Робоча поїздка до Філії «Жовтневе лісове господарство» ДП «Ліси України»

03 серпня 2023 року відбулася робоча поїздка начальника Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олександра Лисенка до Філії «Жовтневе лісове господарство» ДП «Ліси України».

Під час візиту оглянули тепличний комплекс з вирощування головної лісоутворюючої породи Васищевського лісництва – сосни звичайної.

Лісничий Васищевського лісництва Олександр Євтушенко зазначив, що вирощені сіянці (⁓120 тисяч штук) у трьох теплицях та коробах на площі
0,061 га необхідні для того, щоб задовільнити не тільки потреби лісництва, а й Філії, з метою збільшення обсягів відтворення лісів Харківщини.

За рік роботи на своїй посаді лісничий доклав максимальних зусиль для того, щоб відтворити тепличний комплекс.

Спільними зусиллями колективу лісництва було не лише оновлено комплекс, а й оснащено його автоматичним поливом. Завдяки злагодженій роботі лісівників збільшено обсяги вирощування посадкового матеріалу майже в 4 рази у порівнянні з показниками минулих років.

Зазначимо, що весною цього року у межах даного лісництва було відтворено лісів на площі 9,3 га, на осінь заплановано створити 5,0 га лісових культур.

Олександр Лисенко подякував працівникам Васищевського лісництва Філії «Жовтневе лісове господарство» ДП «Ліси України» за плідну та злагоджену роботу, які в складних умовах військового часу продовжують працювати та покращують показники по відтворенню лісів регіону.

Відновлюємо ліси разом! Працюємо задля Перемоги!