Щодо волонтерської співпраці начальника Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олександра Лисенка та волонтерських організацій Харківщини ГО «Молодіжна рада Харківської області» і БФ «Небайдужий світ»

Щодо волонтерської співпраці начальника Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олександра Лисенка та волонтерських організацій Харківщини ГО «Молодіжна рада Харківської області» і БФ «Небайдужий світ»

    За сприяння начальника Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олександра Лисенка 23 березня 2023 року спільно з волонтерськими організаціями Харківщини, такими як: ГО «Молодіжна рада Харківської області» та БФ «Небайдужий світ», організовано доставку гуманітарної допомоги до Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу, розташованого в смт. Кочеток Чугуївського району Харківської області.

          Волонтери доставили медичні засоби, засоби гігієни, продукти харчування, засоби захисту для працівників коледжу та для облаштування пункту незламності, який знаходиться у приміщенні коледжу.

    Для багатьох працівників лісової галузі Харківщини та й України вцілому Чугуєво-Бабчанський лісовий фаховий коледж є Альма-матер, яка стала відправною точкою в життєвому шляху лісівників. Наш рідний учбовий заклад дуже постраждав внаслідок ракетних ударів рашистських нелюдей, які здійснили агресію на нашу рідну землю.

 

 

 

 

     Північно-Східне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства буде прикладати максимум зусиль для підтримки працівників та навчального закладу Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу.

        Дякуємо волонтерам, а саме: Микиті Бізикіну, Сергію Бізикіну та Аллі Бізикіній за активну життєву громадську позицію, людяність та безкорисну турботу мешканцям та лісовій галузі Харківщини. Слава Україні! Героям слава!