У Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проводяться тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної лісової пожежі

27 травня 2021 року на виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України від 13.05.2021 №299 «Про організацію та проведення навчальних тренувань з ліквідації умовної лісової пожежі», з метою відпрацювання організації взаємодії при гасінні лісових пожеж на базі Державного підприємства «Гутянське лісове господарство» проводяться навчальні тренування з ліквідації умовної лісової пожежі.
До навчальних тренувань залучено протипожежні підрозділи Харківського та Сумського обласних управлінь лісового та мисливського господарства. В ході навчань відпрацьовується залучення зведеного загону Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства № 19 до складу якого включено сили та засоби державних підприємств «Вовчанське лісове господарство», «Ізюмське лісове господарство», «Куп’янське лісове господарство» та «Жовтневе лісове господарство» та зведеного загону № 17 Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.
До проведення навчань залучено 10 пожежних автомобілів, в т.ч. 2 пожежних автомобілі на базі КАМАЗ, 2 пожежні трактори з ґрунто-обробним знаряддям для створення протипожежних мінералізованих смуг, лісовий пожежний модуль та патрульний автомобіль з причіпним модулем, квадрокоптер.
В ході навчань відпрацьовано питання взаємодії з підрозділами Головного управління ДСНС у Харківській області і Сумським управлінням лісового та мисливського господарства в питаннях гасіння низової та верхової лісових пожеж.