Всесвітній день охорони довкілля

Всесвітній день охорони довкілля

Всесвітній день охорони довкілля відзначається щорічно 5 червня.

За сприяння т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Віктора Смаля, т.в.о. генерального директора ДП “Ліси України” Юрія Болоховця, під керівництвом начальника Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олександра Лисенка, за участю начальника Державної екологічної інспекції у Харківській області Андрія Сидоренка, заступника Чугуївського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна, директора філії “Чугуєво-Бабчанське лісове господарство” ДП “Ліси України” Олександра Гіглавого, Заслуженого лісівника України, ветерана лісової галузі Сергія Світайла, радника Чугуївського міського голови в смт. Кочеток Анастасії Майбороди зроблено ще один важливий внесок у збереження довкілля на території селища Кочеток, а саме джерельця, неподалік Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу, яке добре відоме для місцевих мешканців своєю чистою і смачною водою.

З нагоди Всесвітнього дня охорони довкілля Чугуєво-Бабчанському лісовому фаховому коледжу було передано цінний подарунок – кущоріз, який буде використовуватися для благоустрою мальовничого дендропарку освітнього закладу.

Відтепер очищене джерело виблискує і струменить, освіжає усіх бажаючих та милує око. А такі події є яскравим прикладом об’єднання заради покращення стану довкілля та його збереження для майбутніх поколінь.