З вдячністю за проявлену самовідданість при гасінні лісових пожеж на території Дворічанського району.

Завдяки спільним зусиллям та злагодженості дій працівників державних лісогосподарських підприємств області, територіальних підрозділів Головного управління ДСНС України у Харківській області, органів місцевої влади, установ та підприємств Дворічанського району, волонтерів та місцевих мешканців вдалося ліквідувати великі лісові пожежі в лісових насадженнях Державного підприємства «Куп’янське лісове господарство», які досягли рівня надзвичайної ситуації регіонального рівня.
При гасінні лісових пожеж проявили вправність, високий професіоналізм та самовідданість наступні працівники державних лісогосподарських підприємств області.

                               ДП «Вовчанське лісове господарство»

Темніков Віталій Геннадійович — провідний інженер з охорони праці  

Дениш Роман Євгенович — водій транспортного цеху                                

Бєлєвцов Денис Олегович — майстер лісу Хотімлянського л-ва             

Ситник Владислав Вікторович —  майстер лісу Хотімлянського л-ва                  

Змієвський Богдан Вікторович — майстер лісу Хотімлянського л-ва          

Лютіков Ярослав Сергійович — майстер Жовтневого лісництва                       

Батулін Богдан Леонідович — майстер  лісу Старицького л-ва                     

Терентьєв Віктор Андрійович — водій Старосалтівського л-ва                      

Набока Олександр Григорович — головний лісничий                                          

Варфоломєєв Денис Олександрович — підсобний робітник Рубіжанського цеху

Базовий Олександр Сергійович — майстер лісу Ст.Салтівського  л-ва

Сумцов Микола Миколайович —  верстатник Рубіжанського  цеху    

Дюков Геннадій Віталійович —  майстер лісу  Ст.Салтівського  л-ва

Санков Сергій Михайлович — майстер лісу Чайківського л-ва

Тимофеєв Руслан  Юрійович — майстер лісу Старицького л-ва

Обревко Роман  Вікторович —  підсобний робітник Рубіжанського цеху

Вдовиченко Сергій Олексійович — водій транспортного цеху

Протасевич Андрій Володимирович — підсобний робітник Рубіжанського цеху

                         ДП “Гутянське лісове господарство”

Вербицький Сергій Федорович — заступник директора- старший групи;

Бондаренко Юрій Іванович —  водій автотранспортного засобу;

Дегтяр Павло Олександрович — пожежний рятувальник на гасінні лісових пожеж;

Касяненко Олександр Сергійович — водій автотранспортного засобу;

Долженко Володимир Анатолійович — пожежний рятувальник на гасінні лісових пожеж.  

                              ДП «Ізюмське лісове господарство»

Пожежний екіпаж, що приймав участь у ліквідації великих лісових пожеж на території лісових насаджень ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство» та ДП «Куп’янське лісове господарство».

КІРША Сергій Олександрович — водій автотранспортних засобів ЛПС 2 типу;

Додатково повідомляємо: матеріали щодо відзначення водія автотранспортних засобів Кірші С.О. надані до ДАЛРУ, від 15.07.2020 № 07-21/432 ( пожежа у Луганській області).

МИТЬКО Володимир Миколайович — пожежний рятувальник ЛПС 2 типу;

Пожежний екіпаж, що приймав участь у ліквідації великих лісових пожеж на території лісових насаджень ДП «Куп’янське лісове господарство».

СУДДЯ Єгор Валентинович — водій автотранспортних засобів ЛПС 2 типу;

ЛЕБЕДИНСЬКИЙ Олександр Павлович  — пожежний рятувальник 2типу.

                                ДП«Куп’янське лісове господарство» 

ПОПЧЕНКО Юрій Валентинович —  т.в.о. директора

ТІЩЕНКО Юрій Олексійович – головний інженер

МАШИР Микола Ігорович — агент комерційний

ДРОБОТ Геннадій Геннадійович – інженер лісового господарства

РИБКА Олександр Іванович –начальник відділу лісового господарства

                                               Дворічанське лісництво

ПАВЛИЧЕНКО Віктор Васильович – лісничий

СКОРОПЛЬОТ  Микола  Миколайович – помічник лісничого

ЧИРКОВ Михайло Олександрович – майстер лісу

СМИЦЬКИЙ Ігор Вікторович – майстер лісу

КОВШАРЬ Юрій Анатолійович – майстер лісу

ТКАЧОВААртем Анатолійович – тракторист

СЄМЄНЦОВ Ярослав Олександрович – тракторист

МОВМИГА Олександр Володимировича – водія автотр. Засобів

БЕРВІНОВА Валентина Володимирович — пожеж.рятувальник

ДОЛЖАНСЬКИЙ Віктор Андрійович – спостерігач пожежний

АЛЬБОЩИЙ  Петро Михайлович – майстер лісу

ГРИГОРЕНКО Іван Іванович – лісоруб  6 розряду

ГЕРАСИМЕНКО Дмитро Григорович —  майстер лісу

БОНДАРЕНКО Віталій Анатолійович – водій автор. Засобів

ВЛАСЕНКО Віктор Васильович — вальник лісу

СТОВПЯГА Роман Валерійович — вальник лісу

ДАЦЕНКО Валерій Володимирович – старший майстер лісу

ВАСИЛЕЦЬ Сергій Анатолійович — старший майстер лісу

РЕБРУН Микола Леонідович – майстер лісу

ЛУКАШОВ Микола Миколайович – лісоруб 3 розряду

МАНЬКО Олексадр Гри горович – лісоруб 3 розряду

ВАЛІ-БІН Олександр Миколайович – спостерігач пожежний

КУТЬКО Олександр Петрович –лісоруб 3 розрялу

РИБАЛКА Сергій Миколайович – майстер лісу

В’ЯЗОВСЬКИЙ Олександр  Анатолійович –лісоруб 3 роз.

ФЕДЯЙ Віктор Іванович —  лісоруб 3 роз.

ТЕСЛЕНКО Едуард Сергійович – майстер лісу

ТИТАРЕНКО Віталій Андрійович — майстер лісу.

                                   Купянське лісництво

ШЕВЧЕНКО Володимир Григорович – лісничий

 НОВИЧЕНКО Валерій Федорович – тракторист

 РУМЕНКО Сергій Вікторович – тракторист

 ЄРМОЛАЄНКО Сергій Миколайович – водій автотранспортних засобів

ГОЛОВІН Вячеслав Володимирович — водій автотранспортних засобів

ЛЕВІЩЕВ Валерій Олексійович –- водій автотранспортних засобів

МАРЧЕНКО Роман Володимирович — водій автотранспортних засобів

БУГАЄНКО Андрій Олександрович –пожежний рятувальник

КОРИТЬКО Володимир Володимирович – пожежний рятувальник

ПОГРЕБНЯК Микола Валентинович – пожежний рятувальник

                                    Великобурлуцьке лісництво

СИНЕЛЬНИК Володимир Володимирович — в.о. лісничого

КОВАЛЕНКО  Олександр Володимирович – помічник лісничого

СІРЕНКО Олена Сергіївна – старший майстер лісу

УЖИК  Євгеній Сергійович – старший майстер лісу

ЧОРНИЙ Ігор Олексійович – старший майстер лісу

ВОЛКОВ Роман Сергійович – майстер лісу

КІСІЛЬ Леонід  Петрович – майстер лісу

ПСЮРНИК Костянтин Андрійович – майстер лісу

ЧЕРТОВ  Юрій Петрович –майстер лісу.

                                             Сеньківське лісництво

СПІВАК Богдан Вікторович – лісничий

ВАСИЛЬЄВ Віталій Іванович – водій автотранспортних засобів

ГОВОР  Володимир  Сергійович —  помічник лісничого

ГОНЧАРЕНКО Валерій Романович – майстер лісу

ЗАБІРНИК Дмитро Вікторович – майстер лісу

ТІМЧЕНКО Артем Юрійович – майстер лісу.

                                      Камянське лісництво

МУТИЛЬОВ Олег Михайлович – лісничий

СЄМЄНЦОВ Сергій Олександрович – майстер лісу

БІЛЯЄВ Володимир Іванович – спостерігач пожежний

                                  ДП «Жовтневе лісове господарство»

Тимченко Микола Миколайович — водій автотранспортного засобу (пож. автом.) Мереф’янського лісництва

Гречишніков Володимир Михайлович — пожежний респіраторник Мереф’янського лісництва

Таратута Володимир Іванович — водій автотранспортного засобу (пож. автом.) Васищевського лісництва

Пашнев Олексій Анатолійович — пожежний респіраторник Васищевського лісництва

Терентьєв Юрій Віталійович — водій автотранспортного засобу (пож. автом.) Мереф’янського лісництва

Сергієнко Володимир Миколайович — пожежний респіраторник Мереф’янського лісництва

Кабашний Едуард Вікторович — водій автотранспортного засобу (пож. автом.) Васищевського лісництва

Єременко Анатолій Павлович — пожежний респіраторник Васищевського лісництва

Котенко Петро Миколайович — водій автотранспортного засобу (пож. автом.) Васищевського лісництва

Галуцький Юрій Григорович — пожежний респіраторник Васищевського лісництва