“Створення майбутнього соснового насадження під час акції «1000000 дерев за 24 години» на Балаклійщині.»

В цьому році ДП «Балаклійський лісгосп»  прийняв участь в акції «1000000 дерев за 24 години»  на території Балаклійського лісництва в кварталі 5 виділі  13  в урочище «Крейдянська лісова дача» до акції разом з працівниками лісгоспу залучились  народним депутатом Верховної Ради України Літвінов О.М. , Голова Балаклійської РДА – Карабанов В .Ю., директор фермерського підприємства Анаіт Арутюнян,  директор Балаклійської ЗОШ №3 – Бондар О.Я., помічник народного депутата Целуйко Д.С., підприємець Нещенко С.О.,  Кійко О.М. – .директор фермерського підприємства., Трубчанінова Л.А. – підприємець., журналісти  місцевої газети Пономаренко Ю.С. та Шевченко О.М.
 Вся робота супроводжувалась позитивними емоціями, ніби на змаганнях висаджувалися сосни рядок за рядком і вже пополудню посадкового матеріалу в причепі не залишилося.
По закінченню роботи над лісом стояв запах смачної лісової каші, яку оцінили  всі працюючі.  Так з року в рік створюються та укорінюються традиції. А найважливіше те що ці традиції несуть в собі добро на благо рідного краю.
Щиро сподіваємося, що через десятиліття на місці проведення цієї акції  буде буяти красень сосновий бір.
 
З повагою, т. в. о директора
ДП «Балаклійський лісгосп»                                  Олександр СЕВЕРІН
а